Goed rendement
op investering in studentenhuizen

Hoog en veilig rendement
op studentenhuizen

Hoog en veilig rendement op studentenhuizen

STABIELE HUURINKOMSTEN
100% WINSTDELING

Investeer in verhuurde studentenkamers!

Waarom is investeren in kamerverhuurpanden zo interessant?

Maximaal rendement in een groeiende niche: Strategisch investeren in de toekomst

Investeren in studentenhuisvesting is vandaag de dag een van de meest solide keuzes voor vermogensopbouw. Het biedt een zeldzame en krachtige combinatie van een direct, hoog cashflow-rendement en een aanzienlijke waardestijging op de lange termijn. Terwijl de traditionele woningmarkt volatiel kan zijn, vormt de vraag naar kwalitatieve studentenkamers een constante factor die onafhankelijk van de economische conjunctuur blijft groeien.

De Unieke Winstdeling van Ferax

Bij de meeste vastgoedfondsen en aanbieders ziet u als belegger alleen de periodieke rente of huurinkomsten, terwijl de werkelijke ‘hoofdprijs’ de waardestijging van het pand bij verkoop, die kan oplopen tot wel 15% à 20% per jaar in de zakken van de beheerder verdwijnt.

Bij Ferax doen we dat fundamenteel anders.

Wij geloven in echt partnerschap. Daarom keert Ferax deze volledige waardestijging aan het einde van de looptijd direct uit aan u als investeerder. Deze transparante structuur, waarbij u deelt in de volledige winst van het project, maakt ons uniek in de Nederlandse markt.

Waarom juist nú intereesant?

Beleggen met een groep

Wij brengen het vermogen van meerdere beleggers samen om gezamenlijk te investeren in meerdere verhuurde studentenhuizen. Studentenhuizen, dus panden met meerdere huurders, hebben een laag risicoprofiel. De kamers worden door de bewoners zelf opnieuw gevuld als er een weggaat en zijn dus altijd verhuurd.

100% verdeling inkomsten

Ferax Vastgoed verdeelt de volle 100% van de opbrengst onder de beleggers, zodat u optimaal kunt profiteren van uw investering. Dat geldt voor alle winst, zowel per jaar als bij uiteindelijke verkoop van panden.

Stabiliteit & risicospreiding

Veiligheid door te investeren met een groep in meerdere huizen. Hierdoor spreidt u uw inleg over een diverse en zorgvuldig geselecteerde portefeuille van panden in populaire studentensteden. U investeert samen met een collectief van gelijkgestemde beleggers, wat zorgt voor een stabiel en voorspelbaar risicoprofiel.

Investeer in verhuurde studentenkamers!

Waarom is investeren in kamerverhuurpanden zo interessant?

Met Ferax Vastgoed investeert u in studentenhuisvesting. De verhuur van kamers geeft een hoog en stabiel rendement, niet alleen per jaar maar ook door een flinke waardestijging van het onroerend goed op de langere termijn. Ferax keert die waardestijging aan u uit. Ferax is in deze uniek. Andere aanbieders betalen alleen een op het oog hoge rente, maar behouden zelf de niet geringe waardestijging. Die kan oplopen naar 15%-20% per jaar.

Het kamertekort is groot waardoor er geen risico is op leegstand. Investeren in studentenhuizen is een uiterst aantrekkelijke beleggingscategorie. 

Beleggen in vastgoed geeft stabiliteit, anders dan beleggen in aandelen. De normale verhuurmarkt is minder interessant geworden vanwege nieuwe huurwetgeving. Maar, deze heeft juist een positieve invloed op het rendement op de verhuur van studentenkamers. 
Risicospreiding door te investeren in meerdere panden is ideaal; om dit te realiseren doet Ferax dit met een groep beleggers. 

Waarom verhuur van kamers?

Waarom Ferax Vastgoed?

Maak een belafspraak voor nadere toelichting

Waarom Ferax Vastgoed?

Serie 5

Serie 5 is geopend.
Meld u aan en bekijk de brochure.

Serie A: 100%

Serie B: 100%

Serie 3: 100%

Serie 4: 100%

Serie 5: 0%

Serie A: 100%

Serie B: 100%

Serie 3: 100%

Serie 4: 100%

Serie 5: 3,5%

Beleggen met Ferax is Impact Beleggen.

Jongeren betaalbare woonruimte, u de opbrengst!

Status panden

Ferax Vastgoed is in 7 jaar gegroeid naar een portefeuille van 143 panden en studio’s, met overwegend kamerverhuur, met 340 huurders en wij investeren gewoon door. Profiteer ook van een bestendige cashflow uit verhuur in studentenhuisvesting en belangrijker, de jaarlijkse waardestijging. Studentenhuisvesting is volgens ons de beleggingscategorie met de minste risico’s vanwege het grote kamertekort en dus hoge en blijvende vraag naar kamers.

Serie 4 is recent gesloten. Voor Serie 4 zijn panden gekocht in Den Haag, Leiden en Velp, met 74 kamers en 13 studio’s.

ferax vastgoed

De panden van Ferax Vastgoed

Ferax Vastgoed verhuurt woonruimte aan studenten in en rondom ondermeer Den Haag, Leiden, Oegstgeest, Arnhem, Velp, Nijmegen en Goes.

ferax vastgoed
wolfhezenstraat van ferax vastgoed

Nieuws

Schrijf je in voor onze nieuwsbrief

En blijf op de hoogte van interessante ontwikkelingen om te investeren in de huidige huizenmarkt. 

Inschrijving voltooid!

Bedankt voor uw inschrijving