Ferax Vastgoed
Serie 5
- Stabiele huurinkomsten
- Deel mee in waardestijging panden
- Hoog rendement
- Investeren met Social Impact
- Zij een kamer, u een stabiel rendement
DOWNLOAD HIER DE BROCHURE VAN SERIE 5
Vul hieronder uw gegevens in om de brochure te ontvangen per e-mail.
Ferax Vastgoed Serie V
- Stabiele huurinkomsten
- Deel mee in waardestijging panden
- Hoog rendement
- Investeren met Social Impact
- Zij een kamer, u een stabiel rendement
DOWNLOAD HIER DE BROCHURE VAN SERIE V
Vul hieronder uw gegevens in om de brochure te ontvangen per e-mail.
Investeer slim in verhuurde studentenkamers
Met Ferax Vastgoed investeert u in studentenhuisvesting, de niche in vastgoedbeleggen met een goed, hoog en stabiel rendement. Het kamertekort is groot waardoor er geen risico is op leegstand. Ferax is ervaren in deze sector.
U investeert mee door het nemen van obligaties. Vanaf een inleg van € 25.000 deelt u in de exploitatiewinst per jaar en ook in de winst uit waardestijging. Die wordt elke 5 jaar verrekend.
Waarom verhuur van studentenkamers
- Verhuur van kamers geeft een goed en veilig rendement.
- Rendement stijgt mee met inflatie.
- Verhuur van studentenhuizen met dus meer huurders per pand verlaagt het beleggingsrisico.
- De kamernood is groot, dus geen leegstandrisico.
- Beleggen met Social Impact: zij een kamer, u de opbrengst.
Waarom Ferax Vastgoed
- Ferax investeert als enige in deze goedrenderende niche.
- Ferax betaalt de investeerder 100% van de overwinst per jaar uit, ook de waardestijging van de panden bij het einde van de looptijd.
- Door in meerdere panden te investeren wordt het beleggingsrisico gespreid en dus verlaagd.
- Zorgeloos investeren
- Solide rendement
- Transparantie
- Geen verborgen kosten
- Volledige winstdeling
Investeer met ons mee!
Waarom is investeren in kamerverhuurpanden zo interessant?
De huur van kamers is wettelijk gereguleerd via het puntenstelsel voor onzelfstandige woonruimte. Daardoor weten huurders waar zij aan toe zijn en blijft de woonruimte betaalbaar.
Voor beleggers biedt dit juist duidelijkheid. De waarde van een verhuurd studentenhuis hangt sterk samen met de toegestane huur, de aankoopkosten en de rente. Omdat de huren jaarlijks mogen worden geïndexeerd, groeien de inkomsten mee. In 2025 was de huurverhoging voor kamers 5% en in 2026 4,1%.
Dat maakt investeren in verhuurde studentenhuizen overzichtelijk en relatief stabiel. De kamerbewoner krijgt betaalbare woonruimte; u ontvangt rendement.
Onze conclusie is dat verhuurd vastgoed uw vermogen kan helpen beschermen tegen inflatie. Stijgt de huur, dan stijgen meestal ook de inkomsten en daarmee de waarde van het pand.
Juist nu zien wij kansen. Door de nieuwe puntentelling sinds 1 juli 2024 kan de huur bij wisseling van bewoner vaak hoger worden vastgesteld. Die hogere waarde is nog niet altijd volledig verwerkt in de vraagprijzen van studentenhuizen.
Beleggen met een groep
Wij brengen het vermogen van meerdere beleggers samen om gezamenlijk te investeren in meerdere verhuurde studentenhuizen. Studentenhuizen, dus panden met meerdere huurders, hebben een laag risicoprofiel. De kamers worden door de bewoners zelf opnieuw gevuld als er een weggaat en zijn dus altijd verhuurd.
100% verdeling inkomsten
Ferax Vastgoed verdeelt de volle 100% van de opbrengst onder de beleggers, zodat u optimaal kunt profiteren van uw investering. Dat geldt voor alle winst, zowel per jaar als bij uiteindelijke verkoop van panden.
Stabiliteit en risicospreiding
Beleggen in vastgoed geeft stabiliteit in tegenstelling tot beleggen in aandelen. Beleggen in meerdere panden geeft risicospreiding, maar de meeste individuele beleggers kunnen dat moeilijk alleen bereiken. Beleggen met Ferax Vastgoed bereikt dat wel.
Plan een telefoongesprek in
Meer weten over beleggen in studenten-huisvesting Serie 5?
Vraag vrijblijvend de uitgebreide prospectus aan:
We sturen de prospectus naar het ingevulde e-mailadres.
Velden met een * zijn verplicht.
Investeer met hoog rendement in verhuurde appartementen, studio’s en kamers.
Wij kunnen ons voorstellen dat u na het lezen van de prospectus meteen wilt beleggen met Ferax. Daartoe kunt u het digitale inschrijfformulier hiernaast invullen en mailen.
- Ferax investeert in een goedrenderende niche in verhuurd vastgoed.
- Ferax betaalt de investeerder alle winst per jaar uit, ook de waardestijging van het pand.
- Grote kamernood en vraag naar kleine studio’s en appartementen.
- Verhuur van kamers, studio’s en appartementen geeft een goed en bestendig rendement
- Rendement stijgt mee met inflatie. Beleggen in vastgoed is heel aantrekkelijk.
- Beleggen in meerdere panden zorgt voor risicospreiding.
- Beleggen in kamerverhuurpanden met dus meer huurders per pand verlaagt het risico nog meer.
- De meeste beleggers lukt dat niet alleen. Ferax Vastgoed lost dit op door voor een groep beleggers te investeren in voornamelijk studentenhuizen en de revenuen te verdelen. Zo kan gezamenlijk wel in meerdere panden gespreid belegd worden en daarmee risico worden beperkt. De opbrengst wordt 100% onder de beleggers verdeeld.
- U kunt ook mee beleggen met Ferax. Momenteel staat Serie 4 open voor deelname. Vraag daartoe de prospectus aan en schrijf u ook in.
Schrijf u nu in
Velden met een * zijn verplicht.
Meer over ons
Dave van Helsdingen
Dave van Helsdingen (maart 1959) studeerde Sociaal- Economisch en Privaatrecht in Groningen (afgestudeerd in 1983). Vanaf 1984 werkte hij bij Jones Lang Wootton (nu Jones Lang Lasalle) in Rotterdam als makelaar in commercieel onroerend goed. Daarna als makelaar commercieel vastgoed bij Jacobus Recourt in Amsterdam en vanaf 1992 bij Nieboer Gemako in Den Haag.
Paul Vernooijs
Paul Vernooijs (geboren in december 1958) studeerde Notarieel en Fiscaal Recht in Leiden, en startte zijn loopbaan als belastingadviseur bij De Boer en Van Keulen in Amsterdam in 1985, waarna hij in 1986 zelfstandig fiscaal en financieel adviseur werd eerste financieel planners van Nederland.